Your feedback on my work is what helps me grow and become better. I really appreciate a good attitude and constructive criticism.
 


You can leave your kind words
 

 Anastasia

Kristina was the photographer for my wedding this May and she was phenomenal!!! She is professional, friendly, and very timely with all responses and answers to questions. She was so flexible and accommodating to all my requests for my engagement and wedding pictures. Kristina even drove over an hour south to do my engagement pictures in my home town. Kristina is so sweet and easy to work with, and her beautiful pictures speak for themselves! I would highly recommend claire for any photography needs! Her photos turn out beautifully every time and she gets them back to you very quickly! I will use Kristina for all my photo needs from here on out.

Іванна

 

Христина не просто фотограф, а майстер своєї справи)))Дуже круто коли фотограф сам може запропонувати багато цікавих ідей і допомогти їх втілити в життя !!!
З Христею надзвичайно легко і приємно працювати, фотосесія проходить легко і невимушено, отримуєш справжнє задоволення від фотосесії))))
Познайомились ми на нашій весільній фотосесії і від тоді тільки їй довіряємо зафіксовувати на фото, всі наші важливі події в житті.
Христя надзвичайно приємна і щира людина. З нею відчуваєш себе у своїй тарілці. Дякую тобі Христя за твої чудові роботи.
Бажаю і надалі працювати в тому ж дусі!!! Скоро зустрінемось!

Alexandro

Thank you very much, Kristina.
I am speechless after seeing the spectacular photos you have sent me.
I love all of them.
You really are a great professional of photography.
I'm really pleasantly surprised at the great quality.
You are a great  ¡¡¡ ARTIST ¡¡¡.
I hope we are in contact and so I practice a little English.
You know that here in Malaga you have a house in the country 
for when you are stressed and you want to change the environment.
I hope to see you soon.
Many kisses to you and your family. 
 

Тарас&Anastasia

Я знаю Христину Білусяк Людину/Однокласницю/Друга. Мав змогу тісно познайомитися з нею як з Фотографом. І не втомлюватимусь приписувати собі поштовх до фотографії одного вересневого вечора. Коли нам з дружиною став вибір фотографа на весілля, вагань не було) Ми просто довірилися, бо дуже просто довіряти майстру. З короткого теплого знайомства з нашими побажаннями можна було не переживати, що нас не почули. А вже саме весілля було схоже на роботу хірурга - все точно, чітко, пунктуально, але з посмішкою! Хмм, у нас попереду ще не одна фотосесія!

Наталі

З Христиною познайомилася ще в 2012 і від тоді вона робить для мене незабутні фотосесії! Дуже важливо ,коли фотограф бачить тебе в кадрі так, як ти сам. Чудова якість, завжди гарні рекомендації щодо організації фотосесіі. Оформлення фотокниг завжди на найвищому рівні! Кріс, я дякую Тобі,що ти з нами! Довіряю , ціную, рекомендую!

Ольга

Спасибі велике Христині Білусяк, за її неперевершену фотозйомку!В цей день, я із своєю коханою людиною відчували себе максимально комфорто та легко, ми змогли бути відкритими, щирими, змогли відкрити свої почуття один до одного, завдяки їй! ❤Хоча у нас немає аж такої практики перед об'єктивом, і ми не зовсім почуваємо себе комфортно, але в цьому допомогла нам Христя!Вона була знахідкою для нас ! 
Час який ми провели разом, був наповнений моментами радості та невимушеності!І з нею ,було легко створювати фотосесію - відчувається її професійний і серйозний підхід до роботи!👍
РЕКОМЕНДУЮ всім! Хто хоче зафіксувати свої щасливі моменти життя!